Uczniowie  powiatowych szkół ponadpodstawowych zostali dziś nagrodzeni stypendiami „Nasz Prymus”, „Nasz Talent”. Z rąk starosty zgierskiego Bogdana Jaroty i wicestarosty Dominika Gabrysiaka  otrzymali gratulacje i nagrody finansowe przyznane przez powiatowy samorząd.

 Stypendium „Nasz Prymus” w naszej szkole otrzymali:

Maja Kośmider  II a

Julita Szczerba IIIag

Natalia Michalak IIIag

Rafał  Skolimowski IIIag

Zaręba Magdalena IIIag

Julia Krakowiak  IIIbg

Jakub Będor  III bg

Wszystkim stypendystom gratulujemy!!!

 

W dniach 12-25 września 2021 r. nasi uczniowie uczestniczyli w projekcie pt. "Kulturowa sałatka polsko-greckich smaków" w Grecji, realizowanego w ramach projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów" finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Fotorelacja z wyjazdu znajduje się w zakładce "Projekt PO WER".

Serdecznie zapraszamy!!!

8 września o godz. 17.45 w sali nr 10 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych szczepieniem przeciw COVID-19 swoich dzieci.  Spotkanie przeprowadzi dr Roman Wasilewski, lekarz Przychodni Fundacji „Swoboda” w Głownie.

2
3
4
5
Previous Next Play Pause

1 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Pani dyrektor Iwona Mokras-Wosik powitała serdecznie uczniów klas pierwszych.  Zwracając się do uczniów i pracowników życzyła wszystkim sukcesów w pracy i nauce. Swoich nowych kolegów i koleżanki powitał również Samorząd Uczniowski.

Nasi uczniowie wzięli również udział w miejskich obchodach 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po mszy świętej w intencji ojczyzny, odprawionej w kościele Św. Jakuba Apostoła, uczestnicy uroczystości, w asyście Orkiestry Dętej OSP Głowno, przeszli do Parku im. Armii Krajowej.

 

Więcej informacji:

szczepienia-uczniow-w-wieku-12-18-lat--informacje-dla-szkol-i-placowek