"Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz

(sentencja, autor nieznany).

ROK SZKOLNY 2021/2022

OPIEKUN:

pani Katarzyna Gorąca

SKŁAD:

Oliwia Sobkiewicz       
Maja Piela             
Aleksander Mróz
Wiktoria Pawełkowicz

Natalia Michalak                    Katarzyna Milczarek             
Natalia Kostrzewska    
Michaela Matzari                  
Natalia Wawrzyn
Natalia Szepke             
Łucja Witkowska                  
Patrycja Krzeszewska  
Zuzanna Michalak                 
Magdalena Dobruchowska
Sandra Halamus                   
Karolina Gibka                      
Aleksandra Śliwkiewicz        
Julianna Dziedzińska
Mateusz Szkup                      

Ib   – przewodnicząca
Ib   – z-ca przewodniczącej
IIa  – skarbnik 1
Ib   – skarbnik 2

IIIag
IIIag
IIIag
IIIasp
Ia                        
Ia
Ib
Ib
Ib
Ib
IIIag
IIIag
Ib
IIIag
IIIbg

Czytamy dzieciakom

W dniu 4 października 2018r. nasze Wolontariuszki: Kaja Struszczak, Natalia Michalak i Zuzanna Parol odwiedziły dzieciaki z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Głownie w ramach akcji „Czytanie dzieciakom – przedszkolakom”. Wolontariuszki czytały dzieciom książki poświęcone tematyce zwierząt, gdyż właśnie 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Poza czytaniem bajek dziewczęta zorganizowały też zabawy ruchowe. 

Wolontariusze z LO w Głownie

W dniu 22 listopada 2018r. w Zespole Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie odbyły się warsztaty pod hasłem „Warto myśleć pozytywnie” przeznaczone dla Wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu. Warsztaty przeprowadziła p. Marta Libiszowska – Jóźwiak z Fundacji „Dom w Łodzi” Dom Dziecka Dla Dzieci Chorych.  Podczas warsztatów nasi Wolontariusze mogli dowiedzieć się jak ważne w życiu jest pozytywne nastawienie i czerpanie radości z najdrobniejszych rzeczy, sukcesów oraz niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym. Każdy z Wolontariuszy miał okazję zaprojektować dla siebie własnoręcznie magnes z hasłem przewodnim, który ostatecznie przy pomocy specjalnej maszyny pomogła wykonać prowadząca.

"Pomagamy zwierzakom"

W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt w dniach 1 – 12 października 2018r.
Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizowali w naszej szkole zbiórkę artykułów dla schroniska dla zwierząt w Głownie. 

„Czytamy dzieciakom – przedszkolakom”Show Gallery6 grudnia 2018r. – to kolejna wizyta naszych Wolontariuszy w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Głownie. Tym razem tematem przewodnim spotkania z maluchami była zima i zbliżające się Święta. Sandra Halamus, Julia Milczarek i Mateusz Szkup przenieśli przedszkolaków w świat magii związanej z okresem zimowym, ubieraniem choinki, wyczekiwaniem na Święta, wizytę Mikołaja i upragnione prezenty J  Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania o leśnej choince, aktywnie brały udział w wykonywaniu prac plastycznych i w zabawach.